JŪSŲ LAIMĖS ISTORIJA

Kiekviena šeima turi savo laimės istoriją. Sveiki atvykę į savąją!

Pilaitės parkas - rūpestingai apgalvoti namai šeimai, esantys ne per toli miesto gyvenimo - kad būtų patogu, tačiau ir ne per arti - kad grįžę pailsėtumėte šalia Salotės ir Gėlužės ežero ir supančios gamtos.

SUKURTA ŠEIMOMS
MAUDYKLOS EŽERUOSE
ŠALIA MIŠKO

NAMAI ŠEIMAI

Puoselėjame šeimos namų idilę. Norime, kad čia augtų laimingi vaikai, kuriems smalsu vaikštinėti po mišką, stebėti kaip nubunda ir užmiega gamta, maudytis netoli esančiame ežere ir statyti smėlio pilis moderniai įrengtame kieme, čia pat - po jūsų langais.

Žemyn

IŠPUOSELĖTAS KIEMAS

Išskirtinai daug dėmesio skyrėme vidinio kiemo dizainui ir moderniai mažajai architektūrai: įrengta jauki pavėsinė, lauko treniruokliai, daugybė suoliukų, sūpynės, vaikų žaidimų aikštelė padengta specialia minkšta danga, saugančia nuo sužeidimų. Mažųjų svajonių miestai kils uždaroje smėlio dėžėje, o išpuoselėti želdiniai džiugins prisėdusius pasigrožėti saulėlydžiu.

UNIKALUS KIEMO DIZAINAS
LAISVALAIKIO ERDVĖS
UŽDARA GYVENVIETĖ

ATSAKINGA KAIMYNYSTĖ

Į namų teritoriją pašaliniai nepateks - ją juosia tvora su automatiniais vartais. Kieme įrengtos automobilių parkavimos vietos. Nedidelė vieninga gyventojų bendruomenė palaiko atsakingą kaimynystę - čia Jūsų šeima jausis saugiai.

Žemyn

ČIA GYVENA LAIMĖ

Nuspirtos šlepetės ir jaukus vakaras ant sofos? Namuose šilta tiek kiek jums norisi, nes įrengtas autonominis šildymas. Įkvepiančios knygos skaitymo netrikdys triukšmas už sienų, nes jų storis ir garso izoliacija nuslopina kaimynų gyvenimą. Nustebsite, kaip čia ramu.

Apgyvendinkite savo laimę Pilaitės parke.

UŽDARA GYVENVIETĖ
LIFTAI
EKONOMIŠKI ŠILTI NAMAI

KAIP NAMUOSE

Pagaliau yra vieta, kur galite ne tik jaustis kaip namuose, tačiau pagaliau - gyventi savo namuose.

Žinome, kad skubėdami į darbą, norite rasti neapšalusį automobilį, ir grįžę iš parduotuvės su pirkiniais iš požeminio garažo liftu pakilti tiesiai iki namų durų. Rečiau naudojami daiktai ir Jūsų dviratis vietą ras dviračių saugykloje. Mes tai jau apgalvojome ir įrengėme.

Žemyn
Klausti
Ženkite žingsnį
savųjų namų link
SUSISIEKITE DĖL PARKINGO